Hakkımızda

Kartal Makina olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendimizi yenilemekteyiz sektörümüzde sürekli gelişmekte olan teknolojileri takip edip bu gelişen teknolojilere firmamızı ve çalışanlarımızı adepte etmekteyiz. Firmamız 2005 yılından beri farklı sektörlerin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanımı ile firmamız parçalarınızın talaşlı imalat ve fason cnc işleri üretimi için en etkin ve verimli çözümü sunacaktır.

Hizmetlerimiz

  • Otomotiv yedek parça imalatı
  • Dik Planya’da (Kama İmalatı)
  • CNC torna
  • Yedek parça üretim

Kalite Politikamız

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme – Çalışan – Müşteri” üçlüsünün farkında olarak, Kalite Politikamızı Fason CNC işleri ve Talaşlı İmalat alanında;

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak
  • Verimliliği sağlamak
  • Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak
  • Kalıcı müşteriler edinmek…

şeklinde tanımlamış bulunuyoruz.

Değerlerimiz


Güvenilirlik:
Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek.


Müşteri Odaklılık :
Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

Açıklık (Şeffaflık): İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak.

Çözüm Odaklılık : Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.

Tutkulu Olmak: Tüm çalışanlarımızın, kaynaklarımıza, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile, hedefimize ulaşmada inançlı olmak, fark yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.

Esneklik:
Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.